Penzijní fond Aegon

Penzijní fond AegonVe společnosti AEGON se zavázali poskytovat klientům produkt penzijní připojištění, který jim pomůže odejít do důchodu důstojně a s jistotou. Jistotu nabízí prostřednictvím obezřetných investic spojených s důslednou kontrolou nákladů penzijního fondu. Aegon pojišťovna má samozřejmě i své internetové stránky, které můžete kdykoliv navštívit na www.aegon.cz.

Poslední měsíce je téma penzí často zmiňováno v souvislosti s probíhající penzijní reformou a transformací penzijních fondů. U této penzijní reformy dojde k několika změnám a to hlavně u státních příspěvků, které se od roku 2013 změní.

Penzijní fond Aegon a jeho výhody

Státní příspěvek na penzijní připojištění je výrazně podporováno státem. Maximální státní příspěvek se od roku 2013 zvyšuje až na 2 760 Kč za rok.

Daňové úlevy jsou nabízeny všem účastníkům, kteří vloží své prostředky a tak si sníží jejich daňový základ.


Pro nejlepší zhodnocení vkladu doporučujeme vkládat 500 Kč měsíčně. Od státu dostanete příspěvek až 1800 Kč ročně. Porovnejte si fondy a začněte šetřit.


Možnost získání příspěvku zaměstnavatele, případně třetí osoby – výše účtu penzijního připojištění může být účastníkovi navyšována i příspěvky zaměstnavatele nebo třetí osoby.

Bezpečné zhodnocení vložených prostředků – zhodnocování prostředků na účtu penzijního připojištění patří dlouhodobě k jedněm z nejvýhodnějších a zároveň nejbezpečnějších spořících nástrojů na trhu.

Poplatky za otevření a vedení účtu – účet penzijního připojištění je veden zcela bez poplatků.

Penzijní fond Aegon nabízí klientovi navíc zdarma přístup do klientského systému AEGON Online, kde máte k dispozici přehled svých smluv AEGON na jednom místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *