Penzijní Fond ČSOB Stabilita

Penzijní Fond ČSOB StabilitaPenzijní Fond ČSOB Stabilita, člen skupiny ČSOB, působí na trhu penzijního připojištění od roku 1994 (původní název společnosti byl Českomoravský penzijní fond, a.s. ). ČSOB Penzijní Fond Stabilita je právním nástupcem Občanského penzijního fondu, a. s., a Českého penzijního fondu Zdraví, a. s., se kterými se sloučil v letech 1999 a 2000 v roce 2011 se sloučil s Penzijní fond ČSOB Progres.

Penzijní připojištění ČSOB shromažďuje na základě platné české legislativy peněžní prostředky účastníků penzijního připojištění a státní příspěvky poskytované účastníkům. ČSOB penzijní připojištění se svěřenými prostředky hospodaří v souladu se statutem a na základě přijaté investiční strategie.

ČSOB Penzijní fond Stabilita je univerzálním penzijním fondem a poskytuje všechny druhy penzí a dalších dávek, které může penzijní fond v České republice poskytovat.


Pro nejlepší zhodnocení vkladu doporučujeme vkládat 500 Kč měsíčně. Od státu dostanete příspěvek až 1800 Kč ročně. Porovnejte si fondy a začněte šetřit.


ČSOB Penzijní fond Stabilita je vhodný zejména pro klienty, kteří dávají přednost kratší době spoření, stabilním ročním výnosům a oceňují zázemí velkého penzijního fondu, kterým penzijní fond ČSOB je v současné době spravuje finanční prostředky více než 721 tis. klientů.

Penzijní fond ČSOB Stabilita je zaměřen na konzervativní investování s cílem přinášet účastníkům stabilní zhodnocení a spolehlivý výnos z vložených prostředků bez větších výkyvů, při dodržení všech zásad obezřetného hospodaření. Portfolio Stabilita penzijního fondu je složeno především z českých státních dluhopisů a pokladničních poukázek.

Penzijní fond ČSOB Stabilita a jeho výhody

  • sleva 0,5 % p.a. z úrokové sazby neúčelového spotřebitelského úvěru u Poštovní spořitelny (pouze u nově uzavřených smluv),
  • šestiměsíční „poplatkové prázdniny“ při sjednání Era osobního účtu u Poštovní spořitelny,
  • 7% slevy na vybrané zájezdy u cestovní kanceláře Čedok,
  • volba programu OPTIMUM zajišťujícího maximální výši státního příspěvku a daňových úlev bez zbytečné a zatěžující administrativy,
  • finanční zázemí největší banky v České republice, kapitálová síla a ekonomický potenciál skupiny ČSOB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *