PR články – skvělá reklama pro Váš web

FirmBee / Pixabay

Zdá se Vám Váš web opravdu kvalitní, má celkem dobrou pozici ve vyhledávačích, máte dobrou reklamu, ale návštěvnost stále není tak vysoká, jak by se Vám líbilo? Máme pro Vás ještě další způsoby, jak se Vám může povézt přiblížit Vaše stránky ještě více lidem.

Některé lidi možná ani nenapadne, že by potřebovali některé služby, či zboží, dokud si je to v podstatě nenajde samo. Právě proto je velmi účinnou formou reklamy publikování PR článků se zpětnými odkazy, které na Vás web poutavě navedou nové návštěvníka, potencionálně i klienty, či zákazníky.

Články, které povedou k Vašemu úspěchu

Linkbuilding, neboli tvorba zpětných odkazů je velmi efektivním, jak získat zájem mnoha lidí. Články, které pro Vás vytváříme, jsou zcela originální pro každého klienta. Neexistuje použití kopírování a tím pádem duplicita textů na internetu. Vše tvoříme přímo pro Vás. Jaké články Vám můžeme nabídnout?

  • Revoluční PR články – vezmeme často vyhledávaná slova ve vyhledávačích, která se vztahují k obsahu Vašeho webu, a podle vašich požadavků na ně vytvoříme zajímavé články, které potom rozmístíme na různých internetových stránkách.
  • Tematické PR články – co se týče obsahu, tak se tyto články příliš neliší od předchozích článků. Ovšem tematické články se umisťují podle témat na weby, kde je větší šance zaujmout některého z návštěvníků.

 

PR články samozřejmě nejsou jedinou metodou SEO optimalizace, kterou využíváme. Pokud chcete zlepšit pozici Vašeho webu ve vyhledávačích, či přemýšlíte, jak zvýšit návštěvnost, neváhejte se na nás obrátit. Můžeme pro Vás vymyslet to nejlepší možné řešení, které povede k vysokému efektu Vašeho webu.

 

Naše služby poskytujeme po celé ČR a nedělá nám problém ani tvorba webů v anglickém jazyce, jak mohlo již několik našich zákazníků vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *