Půjčky bez poplatků předem jsou znakem solidního poskytovatele

Sháníte půjčku? Pokud ji chcete získat od solidního poskytovatele a za férových podmínek, vyhněte se obloukem všem firmám, které požadují poplatek předem. Poplatky předem totiž nevěstí nic dobrého, tedy alespoň ne pro vás!

Scénář je obvykle stejný. Firma vám přislíbí půjčku za úžasně výhodných podmínek, ale její vyřízení podmíní zaplacením značného poplatku předem. Mnoho lidí v zoufalé situaci na takové podmínky přistoupí a poplatek v řádu několika tisíc s vidinou dobré půjčky zaplatí. Jaké je pak jejich překvapení, když jim firma sdělí, že jim půjčka z jakéhosi (i smyšleného) důvodu nebyla schválena. Nakonec se musí rozloučit nejen s půjčkou, ale i s poplatkem, který zaplatili.

Pokud tedy potřebujete půjčit, vybírejte pouze mezi solidními poskytovateli, kteří jsou vám ochotni půjčit, aniž by požadovali peníze předem. Zcela zdarma a bez poplatků předem vyřídíte půjčku například u společnosti TGI Money a.s., která je specialistou na americké hypotéky a klade důraz na etický přístup a férové podmínky.

Společnost hraje fair play, což znamená nejen to, že neplatíte žádné poplatky předem, ale i to, že její půjčky jsou férově úročeny. Hypopůjčka je neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Za půjčku tedy ručíte nemovitostí, což vám ale přináší mnohé výhody. Mezi ně patří nízká úroková sazba, volitelná doba splatnosti až 20 let a také minimální nároky z hlediska bonity žadatele a platební morálky. Nemusíte dokládat svůj příjem nebo se obávat, že vám bude žádost zamítnuta kvůli záznamu v registru dlužníků. Do registrů společnost vůbec nenahlíží.

Tato americká hypotéka bez registru a bez doložení příjmu je ideální způsob, jak získat chybějící finance a nezatížit rodinný rozpočet. Půjčené prostředky můžete použít na cokoliv a za posouzení a zpracování úvěru nám předem nic neplatíte. Žádné poplatky a to ani za odhad Vaši nemovitosti! Vyplňte stručnou online žádost o půjčku a do 24 hodin máte nebankovní půjčku předběžně schválenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *